Nauka języków w nowy i przyjemny sposób. Porady, informacje, ciekawostki, tricki. Znajdziecie tu wszystko co tylko jest potrzebne do skutecznego poznania kolejnego języka.

Nauka języka obcego przez czytanie książek

W jaki sposób czerpać jeszcze więcej z czytania? Dowiedz się więcej o tym w jaki sposób uczyć się bez obowiązkowości i poczucia "marnowania czasu"!

Nauka języka obcego przez słuchanie muzyki

Jedna z bardzo znanych metod nauki, która łączy przyjemne z pożytecznym. Nie popełnij jednak głupich błędów, aby cały proces przebiegał sprawnie oraz efektywnie. To bardzo ważne!

#2 Nie wiesz co ze sobą zrobić? Ucz się języków!

To optymalna "inwestycja", jeżeli nie wiesz "w co zainwestować". Po prostu masz pewność, że się zwróci i da Ci naprawdę dużo pozytywów jak lepsza praca, szersze horyzonty, a nawet zdrowie!

#1 NAUCZYCIELE Z PASJĄ

O Twoich pomocnikach w przebrnięciu przez te wszystkie nudnawe (pod względem naukowym) lata w szkolnictwie. Rozumieją Cię i są w szkole dla Ciebie. To Twoi sojusznicy, choć w szeregach wroga!

PWOŚ #4: Sposoby na ściąganie i co robić na przypale

Parę propozycji w kwestii sposobów na ściąganie. Powiem też co robić, kiedy Ci nie pyknie i Twój mistrzowski plan pójdzie w pizdziet! To jest wiedza, którą chcesz posiadać!

#LEARNPLAY – co robić, żeby faktycznie uczyć się grając

Granie w gry to wbrew opiniom większości ludzi BARDZO rozwijające zajęcie. W szczególności, jeżeli wiemy co i jak robić, by wyciągnąć z tej rozrywki jak najwięcej!

Nauka języka przez granie w gry [#Learnplay]

Czyli to co sprawia mega przyjemność i potrafi pochłonąć na długie godziny! Przeczytaj, by sprawić, że ten czas nie będzie dla Ciebie czasem zmarnowanym!

Tożsamość językowa, czyli o Twoim własnym języku

Co nieco o wariantach w obrębie jednego języka i co ważnego z tego wynika!

Niechęć i nienawiść do szkoły - NORMA CHYBA

Standardowy problem z którym zmaga się prawie każdy. Negatywne emocje, rozczarowanie, brak realnego wsparcia i w konsekwencji bardzo słabe wyniki.