Nauka języków w nowy i przyjemny sposób. Porady, informacje, ciekawostki, tricki. Znajdziecie tu wszystko co tylko jest potrzebne do skutecznego poznania kolejnego języka.

O opłacalności języków obcych i językach niszowych #2

Czyli o językach niedocenianych i pomijanych. Niesłusznie. Mogą się okazać dużo bardziej dochodowe, a jeżeli połączysz to ze sporą dozą pasji to wychodzi świetny melanż!

O opłacalności języków obcych i językach świata #1

Podstawowa znajomość reguł jakimi rządzą się języki w świecie kariery i biznesu. Wejdź w temat, aby zrozumieć kolejny wpis, który skupi się na językach niszowych!

PWOŚ #4: Sposoby na ściąganie i co robić na przypale

Parę propozycji w kwestii sposobów na ściąganie. Powiem też co robić, kiedy Ci nie pyknie i Twój mistrzowski plan pójdzie w pizdziet! To jest wiedza, którą chcesz posiadać!

PWOŚ #3: Podstawy wiedzy o ściąganiu

Porady i najważniejsze kwestie jakie należy mieć na uwadze podczas ściągania w szkole lub na studiach. Wiesz dobrze, że to podstawa zdawania!

PWOŚ #2: Czemu warto ściągać?

O tym, dlaczego ściąganie ma logiczne usprawiedliwienie, gdy spojrzy się troszkę głębiej w ten temat. Niedługo ostatnie sprawdziany i egzamy semestralne! Przygotujcie się!

PWOŚ #1: Ściągaj w szkole! WSTĘP

Tak, dokładnie! Sprawdź z czego wynika moje zdanie na ten temat.. I jako, że rok szkolny właśnie się rozpoczyna, to przygotuj się do niego jak najlepiej!

Nauka języka przez granie w gry [#Learnplay]

Czyli to co sprawia mega przyjemność i potrafi pochłonąć na długie godziny! Przeczytaj, by sprawić, że ten czas nie będzie dla Ciebie czasem zmarnowanym!

Tożsamość językowa, czyli o Twoim własnym języku

Co nieco o wariantach w obrębie jednego języka i co ważnego z tego wynika!

Kilka słów o mnie

Kim jestem i co to jest za projekt - więcej szczegołów. Warto zerknąć, by wiedzieć po co mnie czytać i co wartościowego u mnie znajdziecie.

Opieka językowa

Czyli korepetycje, które wyewoluowały i dostosowały się do wymagań UCZNIA! Dowiedz się jaki jest mój stosunek do nauczania i co robię ze swoimi podopiecznymi!