Przejdź do treści

333 najczęściej używane słówka w języku…

Zastanawiałaś się lub zastanawiałeś kiedykolwiek nad tym ile słów jest potrzebne do rozmowy w języku obcym? Do podstawowej, skutecznej i zrozumiałej komunikacji wystarczy ich 1000. Osoba, która zna język na wysokim poziomie porozumiewa się około 2000 słów. Zadajesz sobie teraz pytanie, jakie słowa są najważniejsze, bo przecież nie jest to zupełnie 1000 losowych słów. Muszą to być konkretne, statystycznie najcześciej używane wyrazy.

Tak są takie słowa, które są używane bardzo często, dlatego w moim sklepie znajdziesz produkty tj. “1000 najczęściej używanych słów w języku …”, które zaoszczędzą ci czas w nauce słówek. Możesz jednak pobrać wersję bezpłatną…

Listy słówek z jakich języków możesz pobrać bezpłatnie?

  • “333 najczęściej używane słowa w angielskim”
  • “333 najczęściej używane słowa w niemieckim”
  • “333 najczęściej używane słowa w francuskim”
  • “333 najczęściej używane słowa w holenderskim”
  • “333 najczęściej używane słowa w hiszpańskim”

Zajrzyj do środka darmowych ebooków:

Fragment Ebooka “1000 najczęściej używanych słówek w języku angielskim”
“333 najczęściej używane słowa w języku hiszpańskim”

Jeśli interesuje Cię pełna wersja 1000 słów oraz wartościowy dodatek…

W tych ebookach znajdziesz nie tylko listę 1000 słówek, bo przecież byłoby to bez sensu… Materiał ten został skonstruowany tak, aby nowo zdobyte słówka mogły być przez Ciebie wykorzystane jak najprędzej. Sama lista nie znaczy nic. Dlatego poza listą słów dostaniesz wiedzę na temat tego jak poprawnie uczyć się słówek! Tej wiedzy nie ma w szkołach i żadne szkoły tego nie uczą…

Jeśli chcesz się komunikować płynnie i na pstryknięcie palcem jak w języku polskim, to musisz w inny sposób “wkładać sobie słówka” do głowy. Te słówka muszą być w Twojej głowie w miejscu łatwo dostępnym – tak, by mózg sam Ci je podrzucał, gdy myślisz o odpowiedzi podczas rozmowy.

Nie chodzi tylko o zapamiętanie i wkucie…

Musisz te słowa zautomatyzować w swojej głowie, by używać ich z łatwością!

W pełnej wersji otrzymasz materiał do druku, czyli czarnobiały arkusz ćwiczeniowy do nowo poznanych słówek. Do tego dostaniesz teorię z zakresu neurolingwistyki i psycholingwistyki – niszowych nauk o wiedzy językowej. Te ebooki to tak naprawdę świetny start i wejście w naukę języka obcego!

Tutaj kupisz swoje słówka:


This will close in 0 seconds

Mateusz Stasica