Nauka języków w nowy i przyjemny sposób. Porady, informacje, ciekawostki, tricki. Znajdziecie tu wszystko co tylko jest potrzebne do skutecznego poznania kolejnego języka.

Tożsamość językowa, czyli o Twoim własnym języku

Kilka słów o wariantach w obrębie jednego języka. To bardzo ważne przemyślenia, które pomagają usystematyzować wiedzę i wyrobić odpowiednie podejście do nauki języka obcego! Przeczytaj koniecznie.

Języki obce w muzyce - Słoń, Dope D.O.D, BDF, Floral Bugs

Polscy muzycy coraz lepiej radzą sobie na scenie międzynarodowej! I to nie tylko artyści tworzący w języku angielskim. Przeczytaj o ciekawym polsko - holenderskim połączeniu z którego wynieść można sporo wiedzy językowej jak i biznesowej!

Kiedy Twój bagaż wybrał innego tripa niż Ty #2

Lotnisko, zwariowany Ahmed, jeszcze bardziej zwariowany Lucas no i darmowa szamka. Ale co najważniejsze - interpretacja wydarzeń i bardzo mądre podsumowanie z ogromem wiedzy.

Po pierwszej części bagażowych przygód czas na kontynuację!

Co tak naprawdę dają języki obce? Poznaj wiedzę PREMIUM!

Czy wiesz jakie zalety ma znajomość jezyków obcych? Jestem pewien, że zdołasz wymienić kilka mocnych argumentów. Jednak jestem pewien, że moja lista ogromnie Cię zaskoczy! Zdrowie? Rozwój osobisty? Charakter? Inteligencja? Elastyczność? Podatność na zdanie innych? Wow... Musisz to przeczytać!

O motywacji, czyli od czego zacząć naukę języków obcych?

Co Ty wiesz o motywacji? Co Ty wiesz o potrzebach? Co Ty wiesz o celach? Czy potrafisz je opisać, określić, zaplanować? Dowiedz się o tym, o czym nie mówi się w szkole - a powinno! I to już w podstawówce! To wiedza, która naprawdę Ci pomoże.

Kiedy Twój bagaż wybrał innego tripa niż Ty #1

Lużny wpis traktujący o moich doświadczeniach z jednego z wyjazdów za granicę. O sprzedaży międzykulturowej, biznesie, komunikacji.
Sączysz herbatkę? Wypij i przełknij do końca, żeby nie popluć monitora.

Kilka słów o mnie

Kim jestem, czym się zajmuję, jakie mam doświadczenia i co to za projekt? W tym artykule poznasz więcej szczegołów. Warto zerknąć, by wiedzieć po co mnie czytać i co wartościowego u mnie znajdziesz, czego się nauczysz.