Nauka języków w nowy i przyjemny sposób. Porady, informacje, ciekawostki, tricki. Znajdziecie tu wszystko co tylko jest potrzebne do skutecznego poznania kolejnego języka.

Najlepszy nauczyciel języków online

Czy zdajesz sobie sprawę z tego jak wielką robotę musi odwalić NAJLEPSZY nauczyciel? Kilka informacji wywali Cię z butów!

NAUCZYCIELE Z PASJĄ

O Twoich pomocnikach w przebrnięciu przez te wszystkie nudnawe (pod względem naukowym) lata w szkolnictwie. Nauczyciele, którzy rozumieją Cię i są w szkole dla Ciebie. Nasi sojusznicy, choć w szeregach wroga!

Moja porażka językowa - ucz się na błędach!

Sukcesy, sukcesy, sukcesy. Uwielbiamy o nich mówić. Czy potrafimy jednak rozmawiać o porażkach? Czy potrafimy wyciągać z nich to co najlepsze? Niestety, ciężko nam się ich do nich przyznać, a co dopiero wyciągnąć wartość! Ja to zmieniam...

Aplikacje do nauki języka angielskiego - dlaczego jestem przeciwny?

Używasz aplikacji do nauki języków obcych na smarpthonie? Good for you! Ja zrezygnowałem i dokładnie Ci wyjaśnię dlaczego tak się stało. Jest też sporo o pozytywach i jedna mocna rekomendacja.

Co to znaczy znać płynnie angielski? O komunikacji.

Wydaje Ci się, że wiesz czym jest "KOMUNIKACJA"? Zapewniam Cię, że czytając ten artykuł bardzo mocno się zdziwisz. Otóż - komunikacja to obrazek. Tak! Dobrze czytasz... Obrazek! Miłej lektury.

Tożsamość językowa, czyli o Twoim własnym języku

Kilka słów o wariantach w obrębie jednego języka. To bardzo ważne przemyślenia, które pomagają usystematyzować wiedzę i wyrobić odpowiednie podejście do nauki języka obcego! Przeczytaj koniecznie.

Języki obce w muzyce - Słoń, Dope D.O.D, BDF, Floral Bugs

Polscy muzycy coraz lepiej radzą sobie na scenie międzynarodowej! I to nie tylko artyści tworzący w języku angielskim. Przeczytaj o ciekawym polsko - holenderskim połączeniu z którego wynieść można sporo wiedzy językowej jak i biznesowej!

Języki obce w muzyce, a polska twórczość: Łąki Łan, shafter, Borys LBD, DonGuralEsko

Pokażę Ci niestandardowe podejście do języków obcych w twórczości naszych rodaków. Nie tyle o niestandardowym podejściu autorów - czyli ich ciekawe pomysły na wykorzystanie słów obcojęzycznych, ale również o interpretacjach. Zapraszam!

Nauka języka obcego przez słuchanie muzyki

Jedna z bardzo znanych metod nauki, która łączy przyjemne z pożytecznym. Nie popełnij jednak głupich błędów, aby cały proces przebiegał sprawnie oraz efektywnie.

Co tak naprawdę dają języki obce? Poznaj wiedzę PREMIUM!

Czy wiesz jakie zalety ma znajomość jezyków obcych? Jestem pewien, że zdołasz wymienić kilka mocnych argumentów. Jednak jestem pewien, że moja lista ogromnie Cię zaskoczy! Zdrowie? Rozwój osobisty? Charakter? Inteligencja? Elastyczność? Podatność na zdanie innych? Wow... Musisz to przeczytać!