Nauka języków w nowy i przyjemny sposób. Porady, informacje, ciekawostki, tricki. Znajdziecie tu wszystko co tylko jest potrzebne do skutecznego poznania kolejnego języka.

Nauka języków obcych przez czytanie książek

Kto lubi siedzieć nad nudnymi podręcznikami? Kto lubi wypełniać te drętwe zeszyty ćwiczeń? Wprowadź do swojego życia więcej barw, więcej intrygujących historii, więcej emocji. Na tym polega życie, a życie znajduje odzwierciedlenie w językach którymi się posługujemy! Skończ ze szkolnym podejściem do nauki i dowiedz się jak chłonąć wiedzę językową przy okazji ulubionej lektury.

O motywacji, czyli od czego zacząć naukę języków obcych?

Co Ty wiesz o motywacji? Co Ty wiesz o potrzebach? Co Ty wiesz o celach? Czy potrafisz je opisać, określić, zaplanować? Dowiedz się o tym, o czym nie mówi się w szkole - a powinno! I to już w podstawówce! To wiedza, która naprawdę Ci pomoże.

Kiedy Twój bagaż wybrał innego tripa niż Ty #1

Lużny, bonusowy wpis traktujący o moich doświadczeniach
z jednego z wyjazdów za granicę.
Sączysz herbatkę? Wypij i przełknij do końca, żeby nie popluć monitora.

Kilka słów o mnie

Kim jestem, czym się zajmuję, jakie mam doświadczenia i co to za projekt? W tym artykule poznasz więcej szczegołów. Warto zerknąć, by wiedzieć po co mnie czytać i co wartościowego u mnie znajdziesz, czego się nauczysz.

Trening Językowy, Korepetycje, Zajęcia czy Opieka Językowa?

Lubię określenie "Opieka Językowa" - to takie korepetycje, które wyewoluowały i dostosowały się do wymagań UCZNIA! Tak, by podopiecznemu było lepiej. Dowiedz się jaki jest mój stosunek do nauczania i co robię ze swoimi uczniami..