Nauka języków w nowy i przyjemny sposób. Porady, informacje, ciekawostki, tricki. Znajdziecie tu wszystko co tylko jest potrzebne do skutecznego poznania kolejnego języka.

Sześć interesujących słówek z angielskiego

Rozpoczynam kolejną serię w której dzielę się intrygującymi lub w jakikolwiek sposób przydatnymi wyrazami na jakie napotykam się w komunikacji. Szybka porcja mięcha dla Ciebie - korzystaj!

Nauka języka dla managerów, specjalistów i przedsiębiorców

O tym, że nauka języka dla biznesmenów wygląda zupełnie inaczej nikomu chyba nie trzeba mówić! Dlatego przeczytaj jaką "robimy różnicę" w PLA School i na co warto zwracać uwagę!

Pipeline - nie siedzisz w biznesie, jeśli nie znasz!

Korporacje, artykuły z poradami czy też podcasty biznesowe i sprzedażowe - wszędzie tam natkniesz się na to słówko! Sprawdź, czy znasz!

Adobe - angielskie słówko, które kojarzysz z programem

Śmiało! Przeczytaj moją historię na temat tego pozornie nieważnego wyrazu... a jednak tak często spotykanego w informatyce, programach komputerowych, grafice!

Słownictwo: Biznesowa Piątka #1

Nowa seria ze słownictwem języka angielskiego!
Poznaj te sformułowania: multilingual, monkey business, commodity, to dig for dirt, to go up the career ladder!

Nauka języków ONLINE lepsza niż stacjonarnie?

Mamy XXI wiek. Marnowanie czasu w korkach, plamienie i gubienie notatek, niemożność odbycia zajęć na plaży czy w pociągu, zmęczenie i wiele więcej... To nie te czasy!

Czym jest CHURN? - słówko biznesowe

Krótkie, aczkolwiek ciekawe, wyjaśnienie biznesowego pojęcia bardzo mocno związanego ze sprzedażą oraz obsługą klienta.

"Banefire #3" - naucz się angielskich słówek czytając moje opowiadanie

Część trzecia opowiadania. Zaczyna się coraz więcej dziać, a przy tym ciągle doświadczasz nowych struktur i zaawansowanego słownictwa z zakresu języka angielskiego. Zapraszam!

NAUCZYCIELE BEZ POWOŁANIA

Czyli o 99% naszej "inteligencji", która pomyślała, że dwa miesiące wakacji i wszystkie ferie to przecież spoko opcja na życie. Wyborny pomysł, tylko nieprzemyślany. Szkoda, że nie wszyscy rozumieją powagę kwestii wychowania...

Policzalność i Niepoliczalność cz.1 - much vs many

Poznaj tę część gramatyki od innej strony! Sporo wiedzy, którą przedstawiano nam do tej pory w sposób niepotrzebnie skomplikowany - poczytaj i się przekonaj.