MATEUSZ
STASICA

SKUTECZNIEJSZA NAUKA JĘZYKÓW

DLA FIRM

Jeżeli jesteś klientem komercyjnym i potrzebujesz dobrego trenera językowego dla swoich podopiecznych to bardzo dobrze trafiłeś! Wybór spośród tysiąca szkół, które i tak uczą jednakową metodologią musi być dla Ciebie sporym problemem.

Na tej stronie przekażę Ci wszystkie potrzebne informacje związane z tym co ja proponuję w bardziej formalnych i profesjonalnych sytuacjach.

DLACZEGO JA?

Być może zauważyłeś, że mój blog oraz strona są bardzo osobiste i bezpośrednie. W swojej działalności kieruję się ideą pomocy na płaszczyźnie językowej, a idąc za zasadą „Think Big” bez pardonu mówię nawet o reformie szkolnictwa w końcowej fazie całego projektu.

Dlatego na stronie internetowej koncentruję się na dotarciu do osób w wieku szkolnym lub podczas studiów, gdyż jest to część społeczeństwa najbardziej dotknięta przez system edukacji. To tam wymagana jest reedukacja i pomocna dłoń.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ O MNIE?

Podejmowałem się wielu działań:

Zajmowałem się tłumaczeniem gier komputerowych

Pracowałem za granicą

Uruchomiłem start-up

Dzięki temu doświadczeniu stworzyłem i prowadzę swój e-sklep

Współorganizowałem imprezy muzyczne

Pracowałem w korporacji

Zostałem najmłodszym wykładowcą na Politechnice Śląskiej w Katowicach

Pracuję w międzynarodowej firmie, w której negocjuję umowy, startuję w przetargach i pozyskuję klientów - a wszystko to przy wykorzystaniu języków obcych.

Chcesz, aby uczył Cię ktoś, kto jedynie ukończył studia i założył szkołę językową, lub też uczy w jednej z nich, powielając 500-letnie schematy i stereotypowe myślenie?

No właśnie.

A TERAZ ODPOWIEDZ SOBIE SAM

CO JESZCZE MUSISZ WIEDZIEĆ?

Przede wszystkim nie prowadzę zwykłej szkoły językowej, gdyż takie twory należą już do prehistorii. Ty chcesz by Twoi ludzie znali język, a ja wiem co zrobić, aby cały proces przebiegał sprawnie, naturalnie i efektywnie. Wybadam czego potrzebuje pracownik Twojej branży na danym stanowisku i dam mu odpowiednie narzędzia, którymi później posłuży się, aby przynosić korzyści Tobie i Twojej firmie.

Dodatkowo ułatwi pracę sobie, a także swojemu zespołowi. To wszystko wydarzy się przy udziale moim lub współudziale przeszkolonych lektorów z którymi współpracuję. Odbyli oni kurs przyswajający wiedzę oraz techniki z zakresu nauki języków obcych metodą Personalised Language Acquisition™ oraz Emotional Language Acquistion™. Dlatego rozumieją gdzie znajdują się mocne strony lansowanych przeze mnie metod i doskonale wiedzą jak to wykrozystać.

W SKRÓCIE:

Słuchacze nie rozpoczynają od razu od nauki języka. Każdy kurs poprzedzany jest seminarium z zakresu motywacji, zrozumienia metody nauczania, określania celów, organizacji nauki, znajomości procesów neurolingwistycznych i wiele innych, co w rezultacie przekłada się na świadome i efektywne przyswajanie języków obcych.

Słuchacze nie tylko zyskują wiedzę i możliwości szlifowania języka doraźnie. Seminarium pokazuje w jaki sposób zaimplementować języki obce w swoje życie, by uczyć się ich bez trudu, bez poczucia obowiązkowości i mimowolnie. Słyszałeś powiedzenie: „Języka uczy się całe życie”? To nie jest kolejne modne kłamstewko.

Proponuję naukę, która będzie inspiracją, która będzie doskonale spędzonym czasem i która stanie się kolejnym pozytywnym i rozwijającym elementem w życiu Twoich pracowników.