Przejdź do treści

Inspirujące rozmowy na podcaście “Z Języczkiem czy Bez?”

  • Wywiady

Okres wakacyjny dobiega końca. Nadchodzi czas aktywnych działań, gdyż doładowani piękną pogodą będziemy wielkimi krokami wkraczać w ostatni kwartał roku. Wszelkie aktywności na zewnątrz zaczną spowalniać dając więcej przestrzeni na edukację i rozwój.

Co u mnie?

Ja też skorzystałem z przepięknej pogody w Polsce. Zagraniczne wyjazdy zawsze zostawiam na brzydką jesień, by przedłużyć sobie słoneczne chwile (te naprawdę mnie ładują energią!). To czas na pofolgowanie sobie, lecz również czas przemyśleń.

Sporo przemyśleń tyczyło się podcastu, dlatego nadchodzi coś ogromnego…

Ale najpierw rozmowy…

… które odbyłem dawno temu, a doczekały się publikacji dopiero w ostatnich tygodniach. Najpierw polecę Ci odsłuchanie rozmowy z Magdaleną Szewczyk, która znała już naprawdę dobrze angielski, kiedy zgłosiła się do nas. Chciała jednak go solidnie doszlifować przed rozpoczęciem nowej ścieżki w karierze zawodowej.

Magda opowiedziała wiele niesamowitych historii z życia wziętych i podzieliła się świetnymi uwagami. Sprawdź koniecznie!

W drugiej rozmowie razem z Jankiem Czerniawskim odpłynęliśmy w odległe rejony muzyki i marketingu. Tak intrygujących ciekawostek nie znajdziesz w żadnym innym epizodzie.
Uważaj jednak: “nie braliśmy jeńców”.

To znaczy, że możesz się spodziewać humoru, specyficznego humoru, również czarnego humoru. Niekoniecznie przejmowaliśmy się cenzuralnym sznytem i szeroko rozumianą poprawnością. Rozmowa bardzo prawdziwa i bardzo realna: bez ściemniania i bez przesadnego zamartwiania się tym… że się komuś narazimy.

To tyle w tym nieco innym niż zazwyczaj wpisie.
Mam nadzieje, że te rozmowy przypadły Ci do gustu!

Uwaga!!!

Skorzystaj z limitowanej promocji na

darmową konsultację 1na1…


This will close in 0 seconds

Mateusz Stasica