“Pierwszy Fundament Nauki Języków Obcych” – Darmowy Ebook

Tak prezentuje się okładka książki…

Obojętnie którego języka chcesz się nauczyć…

Pierwszy Fundament Nauki Języków Obcych

jest zdecydowanie dla Ciebie!

To ebook, który prezentuje to, co powinna pokazać szkoła na samym początku edukacji. To ebook, który pomoże każdemu, kto czuje się zagubiony w tych wszystkich poradach, trickach, sposobach i metodach na naukę języków. Postanowiłem przelać na papier swoje językowe doświadczenia praktyczne, doświadczenia w nauczaniu, doświadczenia w biznesie, lecz także doświadczenia w byciu nauczanym.

Wyszła z tego solidna porcja energetyzującej i motywującej wiedzy, o której inni nauczyciele nie wspominają. Zresztą, przeczytaj opinie

Pierwszy Fundament Nauki Języków Obcych – opinie czytelników:

Z opinii, które nadesłali moi czytelnicy wybrałem dwie ulubione. Otrzymałem je od bardzo młodych ludzi, którzy nie polegają jedynie na edukacji publicznej. Ja zmotywowałem ich do działania, ale oni mnie również! Bardzo się cieszę Panowie, że chciało się Wam poświęcić tyle czasu na napisanie tak porządnej opinii!

Tak napisał Paweł odnosząc sie do zestawu 16 mega ważnych pytań, jakie podsuwam Ci w ebooku:

Tak więc minęło całe 16 pytań, pisząc je na kartce miałem wrażenie jakbym rozpisywał swoją przyszłość, dopiero teraz zrozumiałem powagę wszystkiego. Wcześniej widziałem to jakby za mgłą, a teraz dostrzegłem wiele spraw, które będą stawać mi na drodze – nie będę się o nich rozpisywać bo nie o to tu chodzi.

Dziękuję za każdy wysłany mail od Pana, dodaje mi Pan dużo motywa…. Nie sory, daje mi Pan kopa w dupę żeby ruszyć się i spełniać swoje marzenia! Życzę Panu wszystkiego co najlepsze, dalszych sukcesów zawodowych jak i rodzinnych!Nie napiszę do widzenia, ale do usłyszenia 

A tak o “Pierwszy Fundament Nauki Języków Obcychnapisał Kamil:

Witam serdecznie

Trafiłem na reklamę na Facebooku przypadkiem i stwierdziłem że bym sobie poczytał ten ebook “Pierwszy Fundament Nauki Języków Obcych” zwłaszcza że tak samo wkurza mnie system edukacji który przez lata męczył mnie ciężką nauka i stratą czasu. A szukałem ostatnio innej metody naucznia języka bo jestem za chwilę w klasie maturalnej. Po przeczytaniu od razu wszedł kopniak motywacji do nauki, ale słusznie Pan napisał że motywacja jest do niczego może mi jedynie pomóc zebrać się z łóżka do biurka. Ale zmierzam do tego że e-book jest bardzo inspirujący i naprawdę uderza w sedno problemu jak i również ukierunkowuje w dobrą stronę rozpoczęcia przygody z językami obcymi i ogólnie nauką czegokolwiek. Na pewno też zachęcił mnie Pan do innego podejścia do nauki i nie tylko. Bardzo doceniłem w nim trochę filozoficzne i egzystencjonalne rozważania, metafory czy nawet porównania do gór. Sprawiło to że samo czytanie było przyjemne bo szkoła bardzo zniechęca do czytania czegokolwiek. 

Na koniec dodam jeszcze że chce zainteresować się bardziej tematem – wejść na stronkę, social media i następnie wykonać pierwszą pracę z przygotowaniem planu nauki na nowo itp. No i polecić e-booka innym. 

Dziękuję za miło spędzony czas podczas czytania i nowe inspiracje, pozdrawiam!

Czego możesz się spodziewać w tym ebooku?

Możesz liczyć na 3 linijki suchego pitolenia, a już potem “tylko” na górę edukacyjnego mięcha i bezpośrednie podejście:

Pierwszy Fundament Nauki Języków Obcych - zrzut ekranu 1

W “Pierwszy Fundament Nauki Języków Obcych” przeczytasz ciekawe porównania i zobaczysz mega fotki!

Pierwszy Fundament Nauki Języków Obcych - zrzut 2

Możesz liczyć na solidne dane:

Pierwszy Fundament Nauki Języków Obcych - fragment

Otrzymasz porady, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej:

Pierwszy Fundament Nauki Języków Obcych - fragment 2

Pobierz ebook wypełniając formularz poniżej: